Wymodeluj swoją sylwetkę

Metodą elektrostymulacji

Usuwanie cellulitu 

Terapia głębokim ciepłem i elektrostymulacją. Zabieg ten już po kilku powtórzeniach poprawia nie tylko efekty wizualne, ale i stan mięśni oraz modeluję uda, brzuch czy pośladki. Pakiet to 10 zabiegów.

Poprawa owalu twarzy BOTT

Elektrostymulacja to szybki skuteczny sposób na podniesienie powiek, poprawę napięcia skóry. „Fitness” mięśni tw Pobudzanie wytwarzania kolagenu i elastyny. Pakiet to 10 zabiegów.

Wyszczuplanie  BOTT medical

Modelowanie sylwetki za pomocą elektrostymulacji to skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie pobudza bezpiecznie mięśnie do pracy. Zabieg 60 minutowy = 6-8h ćwiczeń fizycznych.

Masz problem z zrzuceniem zbędnych kilogramów?

Idealnym rozwiązaniem i ogromną pomocą, może być elektrostymulacja. Zabiegi, w których wykorzystywane jest urządzenie BOTT 24 Combo, pomagają pozbyć się zbędnej masy tłuszczowej i równocześnie wymodelować sylwetkę. Mięśnie brzucha, ud, pośladków i wszystkich innych partii ciała zostają wzmocnione. 
W trakcie zabiegu można oddziaływać na głębokie partie mięśni, które nawet w trakcie intensywnego wysiłku, trudno wyćwiczyć. Elektrostymulacja wpływa również na spalanie tłuszczu w tych trudno dostępnych partiach ciała. BOTT 24 Combo wyposażone jest w 24 elektrody, dzięki którym można równocześnie stymulować wiele mięśni. Urządzenie posiada również specjalną elektrodę, dzięki której możemy również wykonać zabieg liftingu twarzy.
Opracowane jest 9 różnych programów, które dobiera się  w zależności tego, na które mięśnie mamy zamiar oddziaływać i jaki efekt chcemy osiągnąć. Dzięki urządzeniu BOTT 24 Combo przesyłane są w głąb danego mięśnia impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje krótkotrwałe napięcie mięśnia. Każdy taki impuls to czerpanie energii z tkanki tłuszczowej, dzięki czemu następuje jej skuteczna redukcja.

Fitness na leżąco

Elektrostymulacja nie wymaga to żadnego wysiłku ze strony osoby korzystającej z zabiegu. Zabieg marzenie. Przyjemny, bezbolesny… to taki „fitness na leżąco”.

Ponadto osoby, które korzystały już z zabiegów, jednomyślnie stwierdziły, że dodatkowym, nie do przecenienia bonusem jest niesamowita poprawa nastroju. Podobnie jak w trakcie tradycyjnych ćwiczeń i wysiłku, wydzielają się endorfiny, nasze hormony szczęścia.

Jedno urządzenie daje nam cztery możliwości: wyszczuplanie, ujędrnianie, redukcja cellulitu i mikrolifting twarzy.

Terapia Bowena i Rejuvance

ul.Niepokalanej Panny Marii 21, Kraków

[email protected]

Zadzwoń 601 453 024