Rejuvance

Popraw kondycję swojej skóry

O zabiegu

Rejuvance to manualna terapia estetyczna twarzy polegająca na poprawie kondycji i wyglądu skóry, wygładzeniu zmarszczek oraz przywracaniu owalu twarzy.  W dodatku w sposób całkowicie naturalny, holistyczny, bezpieczny, zgodny z fizjologią naszego ciała, a na dokładkę niezwykle przyjemny.

Rejuvance jest metodą holistyczną. Działa równocześnie na trzech poziomach - na ciało, umysł i duszę. Może właśnie dlatego skuteczność Rejuvance jest tak duża.

Korzyści z Rejuvance

  • W przeciwieństwie do zabiegu chirurgii plastycznej Rejuvance nie blokuje ekspresji twarzy, nie boli, może być powtarzany bez ograniczeń czasowych, jest naturalny, bezpieczny i atrakcyjny również pod względem ekonomicznym.
  • W trakcie zabiegu terapeuta wykonuje palcami perfekcyjne ruchy, które maja za zadanie usunąć napięcia, aby nie zaburzały one zdrowego funkcjonowania mięśni i tkanki łącznej pod skórą, a także stymulują produkcję kolagenu i elastyny.
  • W efekcie twarz staje się rozjaśniona, promienna i zrelaksowana. Mniejsze zmarszczki znikają a te, które były bardziej widoczne, ulegają znacznemu spłyceniu.
  • Następuje poprawa jakości skóry: zmniejszenie rozszerzonych porów, usunięcie toksyn w następstwie poprawy pracy układu limfatycznego, lepsze nawilżenie, poprawa wchłaniania przez skórę w związku z usprawnieniem przepływu krwi.

Przeciwskazania

Zabiegi Rejuvance nie są polecane dla:
- chorych na cukrzycę,
- kobiet ciężarnych,
- osób z poważnymi problemami dermatologicznymi,
- osób z poważnymi problemami psychicznymi
- osób, które korzystały z zabiegów medycyny estetycznej (np. zastrzyki z botoksu lub kwasu
hialuronowego).

Terapia Bowena i Rejuvance

ul.Niepokalanej Panny Marii 21, Kraków

[email protected]

Zadzwoń 601 453 024